Služby - nabízím komplexní softwarové služby zaměřené na individuální řešení pro každého zákazníka

Webové stránky

Pro firmy i jednotlivce zajišťuji tvorbu responsivních webových stránek včetně online formulářů, anket a jiných doplňků.

Aktualizace obsahu internetových stránek je možná díky mému vlastnímu redakčnímu systému, který je přehledný a velmi jednoduchý na ovládání.

Software na míru

Pro své klienty zajišťuji zcela kompletní vývoj software na míru dle jejich specifikace, kdy výstupem je funkční a otestovaná aplikace připravená k okamžitému nasazení do ostrého provozu.

Příkladem takové aplikace mohou být nejrůznější podpůrné systémy, desktop aplikace, CRM systémy s napojením na účetní software a mnoho dalšího.

Mobilní aplikace

Nabízím vývoj a programování nativních mobilních aplikací pro nejznámější mobilní platformy. Podpořte své prodeje a získejte úspěch díky propracované aplikaci, která usnadní práci s Vaši službou.

Mé služby nekončí pouhým naprogramováním aplikace, ale samozřejmostí je i umístění aplikací do Apple Store, Android Marketu a Windows Phone Store.

Jak pracuji

1) Konzultace

Každé spolupráci předchází počáteční konzultace, kde se domluvíme, jakých cílů chcete dosáhnout a co pro Vás mohu udělat.

2) Objednávka

Na základě informací z počáteční konzultace vyhotovím objednávku, která bude obsahovat kromě ceny a termínu dokončení také detailní specifikaci.

3) Uhrazení zálohy

Uhrazením zálohy potvrdíte platnost objednávku a spustíte fázi programování.

4) Programování

V této fázi budu ve svém pracovním prostředí pracovat na Vašem projektu. Občas se s Vámi spojím abych si upřesněnil případné nejasnosti.

5) Testování

Po dokončení programátorských prací Vám projekt spustím v testovacím režimu. Vy si budete moct vše vyzkoušet a zaslat mi případné připomínky.

6) Uhrazení doplatku

Po dokončení testování a opravě všech připomínek, které jsou v rozporu se specifikací, Vám vystavím fakturu na doplatek.

7) Předání

Po uhrazení doplatku Vám celý projekt spustím v ostrém provozu, případě Vám jej předám na externím datovém nosiči.

8) Následná podpora

Předáním projektu to pro mě nekončí. Každý z klientů má možnost využít technickou podporu, servis nebo pokračovat v dalším rozvoji.